Kreditní systém

Mnozí jste již zaznamenali, že se nám rozjel kreditní systém a povinné
přihlašování na lekce.

 

PROČ ?

Protože chci čas trávit s vámi ať už při cvičení, konzultacích, prostě tam, kde to pro vás má největší přínos. Proto, abych měla dostatek prostoru na přípravu lekcí, konzultace atd. To znamená, že je třeba si předem předplatit lekce – resp. dobít kredit.

 

JAK ?

Úplně jednoduše v hotovosti přímo ve fitku nebo převodem na účet. Vámi zvolenou částku můžete rovnou poslat na účet č. 107-9178920227/0100. Do poznámky napište kredit a jméno. Případně mi můžete poslat zprávu. Pokud si dobijete částku 500 a více Kč, přičte se vám automaticky bonus 5% z částky navíc. To jako poděkování za vaši věrnost.

 

Z kreditu si pak můžete kupovat přímo lekce nebo permanentky.

Systém vám dovolí přihlásit se poprvé bez vložení kreditu, ale pouze jednou.

 

Je možné nahlášení telefonicky či mailem nebo jinou zprávou, ale v tomto případě mohu zaručit, že to určitě stihnu 10 hodin před danou lekcí. Pokud se budete nahlašovat v kratším termínu nemohu zaručit, že to vzhledem k další práci s klienty stihnu. Berte to prosím tedy jako krajní variantu v případě, že opravdu nemáte přístup k internetu nebo se vyskytl nějaký problém během přihlašování.

 

Samozřejmě vám vždy ráda pomůžu a vyjdu vstříc. Takže se nebojte v případě, že něco nefunguje psát či volat.

 

Odhlášení z lekce je možno naprosto bez penalizace 4 hodiny před konáním lekce. Za odhlášení v kratším čase se vám strhne 50% z částky (je to proto, že v tomto případě vznikají náklady, které je už nutné uhradit bez ohledu na konání lekce). V případě, že nedojdete na lekci vůbec, strhne se bohužel celá částka.

 

Můžete také přijít úplně bez ohlášení – pokud bude otevřeno a volné místo, vždy vás ráda uvidím. Ovšem nemohu zaručit, že místo bude volné a nebudete se muset otočit a jít zpět.

 

Věřím, že nám tyto změny a kreditní systém zjednoduší organizaci, vy budete mít lepší přehled a hlavně budeme víc času na sebe!

 

Budu se na Vás moc těšit!