Něco o nás a fitku

Něco o mně

O mně

Jsem Jana, máma 3 dětí. Po porodu druhé dcery mi bylo jasné, že to, jak vypadám už není jen tak samo od sebe. Kromě cvičení, které mě bavilo už od mala, jsem se začala ještě víc zajímat o to, jak lépe jíst, abych sobě i dětem dala to nejlepší.

Brzy se z mého koníčku stala má nová profese. Doplnila jsem si potřebné vzdělání a kvalifikace. A tak k osvědčení fitness instruktora přibylo osvědčení poradce pro výživu, lektora Body and Mind, Pilates a další.

Při práci s lidmi jsem si uvědomovala, jak jsme každý jiný a originální. Že obecná doporučení neplatí pro každého. Proto každého považuji za jedinečného. S osobním a individuálním přístupem u mě můžete vždy počítat.

O fitku JA.S

Cílem Fitka je prostě to, aby se jeho klienti cítili fit.
A jak na to? Pomůže k tomu pravidelné cviční Pilates, které nádherně tvaruje postavu a kromě toho pomáhá od bolestí zad. Cvičit můžete, i když máte malé děti – buď si zacvičíte pro sebe, kdy máme děti s sebou při EMS nebo cvičí děti a my s nimi. A aby to vše dobře fungovalo, poradím Vám, jak se dobře stravovat. Vaše děti jsou ve Fitku vítány.

Chcete se na něco zeptat ?

Pokud byste se chtěli dozvědět více, prosím použijte kontaktní formulář. Budeme velmi rádi.