Něco o mně

Jsem Jana, máma 3 dětí. Po porodu druhé dcery mi bylo jasné, že to, jak vypadám už není jen tak samo od sebe. Kromě cvičení, které mě bavilo už od mala, jsem se začala ještě víc zajímat o to, jak lépe jíst, abych sobě i dětem dala to nejlepší.

Brzy se z mého koníčku stala má nová profese. Doplnila jsem si potřebné vzdělání a kvalifikace. A tak k osvědčení fitness instruktora přibylo osvědčení poradce pro výživu, lektora Body and Mind, Pilates, instruktora zdravotní tělesné výchovy a další.

Při práci s lidmi jsem si uvědomovala, jak jsme každý jiný a originální. Že obecná doporučení neplatí pro každého. Každého považuji za jedinečného. S osobním a individuálním přístupem u mě můžete vždy počítat. Ráda budu Vaší průvodkyní na cestě k vašemu jedinečnému a pro vás zdravému životnímu stylu:-)

MOJE FILOZOFIE

Za těch více než deset let práce s přibližně šestisty klienty jsem si uvědomila, že rychlá řešení neexistují. Vím, že to jak cítíme, jak vypadáme a zda jsme zdraví spolu souvisí. Také vám někdy spojení slov: tělo-mysl-duše, připadalo jako klišé?

Díky životním zkušenostem, ať už osobním nebo mých klientů, jsem pochopila, jak moc spolu souvisí. Jak jsou propojeny a když se jedna strana vychýlí, určitě se to projeví v celku. 

KONTAKTUJTE MĚ