Něco o nás a fitku

Něco o nás

Jana 🙂

O mně

Jsem máma 3 dětí. Po porodu druhé dcery mi bylo jasné, že to, jak vypadám už není jen tak samo od sebe. Kromě cvičení, které mě bavilo už od mala, jsem se začala ještě víc zajímat o to, jak lépe jíst, abych sobě i dětem dala to nejlepší.

Brzy se z mého koníčku stala má nová profese. Doplnila jsem si potřebné vzdělání a kvalifikace. A tak k osvědčení fitness instruktora přibylo osvědčení poradce pro výživu, lektora Body and Mind, Pilates a další.

Při práci s lidmi jsem si uvědomovala, jak jsme každý jiný a originální. Že obecná doporučení neplatí pro každého. Proto každého považuji za jedinečného. S osobním a individuálním přístupem u mě můžete vždy počítat.

 

A Janča 🙂

Přes  tři roky se zajímám o zdravý životní styl a jaký má vliv na naše fyzické a duševní tělo. 

Začalo to se zájmem o stravování, kdy jsem jedla klasickou racionální stravu o zastoupení všech živin. Z tohoto typu jsme pomalu přešla na vegetariánskou, kde jsem jedla jen vejce a občas ryby. Cítila jsem, že ani jeden směr není úplně to pravé pro mě.  Později jsem se seznámila s nízkosacharidovým, neboli Low carb stravování, ve kterém převažují tuky, bílkoviny a minimum sacharidů. V tom to směru se cítím nejlépe, jak po tělesné, tak i po psychické stránce. Ten to směr mi je nejsympatičtější a nejbližší. Při všech směrech stravování mi vždy šlo o kvalitu a zdroje potraviny. Jsem ráda, že jsem mohla poznat více směrů a tím pádem všechny své poznatky, zkušenosti převést do praxe.

Co se týče sportu. Lásku k němu jsem si vypracovávala postupně a pomaleji. Vždy jsem se věnovala maximálně jízdě na kole a turistice. Ale jak to tak bývá, tak díky zájmu o stravování jsme se k tomu zájmu o sport dopracovala. Začínala jsem na skupinových lekcích typu Body form, H.E.A.T., Tabata, Pilates, Joga. Následně přešla ke cvičení ve fitness centru s trenérem a sama. Postupně jsem se seznamovala i s během. Z celé škály sportu je mému srdci nejblíže běh a Pilates. Díky spolupráci s Janičkou Streckovou jsem se seznámila i s EMS tréninkem. Tuhle moji pevnou trojici ráda doplňuji o cvičení ve fitness, jízdě na kole a turistiku s přítelem.

K výživě a sportu patří i duševní stránka. Díky mým zkušenostím a studiem vím, že duševní rozpoložení je nedílnou součástí. Nebojím se tvrdit, že je to základ. Od dětství jsem ráda vymalovávala, malovala, milovala barvy a pastelky. Postupně jak jsem rostla a vyvíjela, tak jsem se dostala k automatické kresbě.

Jako taková třešnička na dortu k všem těm to třem pilířům patří i vnější krása. Šest let se pohybuji v kosmetice. Za tu dobu jsme se naučila různé druhy masáží, diagnostiku pleti a zvolení vhodné péče v podobě krémů. Kvalitní péči podtrne i líčení.

Všechny tyto své srdeční záležitosti a znalosti chci předávat vám. Věřím, že když společně najdeme vhodnou cestu pro vás, tak krok po kroku najdete svoji harmonii těla a duše jako já Jana.

O fitku JA.S

Cílem Fitka je prostě to, aby se jeho klienti cítili fit.
A jak na to? Pomůže k tomu pravidelné cviční Pilates, které nádherně tvaruje postavu a kromě toho pomáhá od bolestí zad. Cvičit můžete, i když máte malé děti – buď si zacvičíte pro sebe, kdy máme děti s sebou při Strolleringu nebo cvičí děti a my s nimi. A aby to vše dobře fungovalo, poradím Vám, jak se dobře stravovat. Vaše děti jsou ve Fitku vítány.

 

Chcete se na něco zeptat ?
Pokud byste se chtěli dozvědět více, prosím použijte kontaktní formulář Zde budeme velmi rádi.