STARTUJEM!

Dnes  je konečně ten den, kdy je už od rána teplo a slunečno. No moc jich letos zatím nebylo, tak jsem toho využila a konečně si ráno vyběhla. Jen na půl hoďky, ale ten pocit, že mám dnes už splněno je fajn 🙂 A že jsem to uběhla celé v kuse je ještě lepší:-))

Tak snad letos konečně můj běžecký trénink bude vypadal líp než vloni. Pravda nakonec jsem tu desítku uběhla, ale vlastně jen díky HIIT, který předcvičuju. Za což jsem holkám, co chodí cvičit, vděčná, protože jinak bych to určitě nedala. Na druhou stranu jsem se přesvědčila, že když se chce, jde všechno, přestože cesty k cíli jsou třeba úplně jiné,než jsme si původně naplánovali.

Můj letošní cíl je běhat častěji než jednou za měsíc:-)

A jaký cíl máte Vy?

Cestou  jsem přemýšlela o tom, jak to asi  mají  lidi okolo. Letos se zima táhla tak nějak dlouho, takže léto tu bude coby dup, a tak mě napadá: Stihneme letos přípravu do plavek? Je to vůbec ještě možné?

Taky jste si už někdy dali cíl, pak to nešlo podle plánu a nakonec se to tak nějak rozjelo. A skončili jste bez výsledku, který jste chtěli a ještě s pocitem, že letos jste to zase nedali?

Co tak to letos zkusit jinak? Tak aby to bylo o pohodě a o radosti?

Jste třeba jako já máma s dětmi, snažíte se stíhat děti, práci, domácnost a ještě si urvat kousek pro sebe, aby jste se udržela  ve formě nebo do ní dostala?
Taky máte pocit, že těch rad, jak co dělat, trénovat, jíst a podobně je všude až moc,ale vy je stejně nemáte čas ani číst, natož dodržovat? A ještě máte pocit, že ten kdo to psal, má asi čas jen sám na sebe, protože v “běžném provozu” domácnosti se to nedá?

Tak právě pro vás jsem se rozhodla, že se s vámi budu dělit o tipy, které mě (nebo i mým klientům) zafungovaly nejlíp. Jednoduše, rychle, efektně. Nebudu Vám lhát, že bez práce.  A nebude to ani nic světoborného, ale uvědomila jsem si jednu věc. Většinou jsme všichni výborně vybaveni teoreticky – víme co jak udělat, o cvičení a jídle toho máme načteného, že bychom klidně napsali tři knihy, ale ten náš výsledek pořád nic moc, že? Tak v čem je zakopaný pes?

Protože některé věci víme, ale prostě je neuděláme. Nic víc, nic míň.

Tak co, máte svůj cíl?

Tip č. 1 pro Vás:           NAPIŠTE  SI SVŮJ CÍL
ŘEKNĚTE SVŮJ CÍL NAHLAS NEBO SI HO KLIDNĚ NAMALUJTE.

Zní to jako blbina?
Ale přece když si jdu něco koupit do obchodu, tak si to taky napíšu na seznam, řeknu si o to paní za pultem nebo mám alespoň jasnou představu co jdu koupit a jak to vypadá. Máma mě vždycky učila: KDYŽ NĚCO CHCEŠ, TAK SI O TO ŘEKNI!    A já ještě přidávám:  A JASNĚ A KONKRÉTNĚ 🙂

A co teď s tím? O tom už příště.  Slíbila jsem, že jednoduše, rychle a efektně:-)

Budu moc ráda, když mi napíšete, jaký cíl máte právě Vy!

Vy budete mít splněný první krok a já budu vědět, jaké tipy budou pro vás ty NEJ.

Těším se na příště 🙂
Jana Strecková – JA.S


Kategorie: Další

Zanechte nám komentář